O NÁS

Naše firma se od roku 1991 zabývá prodejem a autorizovaným servisem praček a sušiček v regionu města Olomouce a v blízkém okolí. Stále sledujeme novinky na trhu a zkvalitňujeme naše služby ke spokojenosti každého zákazníka. Proto se také pravidelně účastníme různých školení a seminářů, tak, abychom dokázali poradit i u sortimentu, který právě přichází na trh.

Do roku 2010 jsme byly převážně specializováni na prodej a servis výrobků zn. Ardo. Od roku 2008 jsme se začali zabývat prodejem a autorizovaným servisem výrobků značky Beko. Tuto značku jsme začali upřednostňovat především díky její kvalitě.

V současné době jsme tedy převážně zaměření na specializovaný prodej a kvalitní autorizovaný servis praček a sušiček zn. Beko. Součásti našich služeb je veškerý servis, a to jak záruční, tak i pozáruční. Po předchozí domluvě jsme schopni dovézt zakoupené spotřebiče na předem smluvené místo a tyto uvést do provozu. Od značky Beko také nabízíme prodej myček, lednic, mrazáků a vestavných spotřebičů.

Nabízené spotřebiče zn. Beko je možné přímo zhlédnout na naší specializované prodejně na adrese Týnecká 621/21, Olomouc – Holice.

KDE NÁS NAJDETE

Pračky Milan Mádr
Týnecká 621/21
Olomouc – Holice
Tel.: 585 311 550
Tel.: 720 488 292

Email:

Otevírací doba:
Po-Pá: 8:00 - 16:00